RSS
niedziela, 24 lutego 2013

Witam. Wykonałam już kilka świątecznych kompletów z pisankami. Większość skrzynek posiada motywy ludowe, jedna ma gipsowe ornamenty i biżuteryjne dodatki.

13:20, halina_ha
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 21 lutego 2013

Pomału zaczynam robić pisanki. Wykonuje je na wydmuszkach gęsich lub wytłoczkach styropianowych. Mam tez kilka innych pomysłów na ten sezon np. jajka przestrzenne podobne do bombek przestrzennych pokazanych przeze mnie w starszych wpisach.

Dziś dodaje kilka zdjęć pisanek ażurowych wykonanych na wydmuszkach gęsich ok. 9cmMotyw lawendy

czwartek, 14 lutego 2013

Z okazji walentynek wykonałam drewniane serca zawieszki i świeczniki. Malowane i zdobione techniką decoupage 3D i sospeso oraz szydełkowymi bordiurami.

niedziela, 10 lutego 2013

Choinki , bombki pochowane, zostały tylko wspomnienia utrwalone na zdjęciach. No to do przyszłego roku.

Tagi: Choinki
18:54, halina_ha
Link Komentarze (1) »
sobota, 29 grudnia 2012
Kilka moich sposobów na długie jesienne wieczory, sprawdzonych od kilku lat.
niedziela, 30 września 2012
Dziś znalazłam kilka zdjęć prac, które wykonałam wiosną dla rodziny i znajomych. Wróciły cieple wspomnienia.

Wiekowe krzesła dostały drugie życie w prowansalskim stylu z celowymi przetarciami farby, malowane techniką decoupage malarskie (cześć siedziska malowane ręcznie).

 

Krzesła w

11:04, halina_ha
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 02 września 2012
Przez wakacje zabrałam się za większe formy tj. meble (szafy, komody) a nawet wykonałam kilka zdobień na ścianach. Zdjęcia przedstawię wkrótce, bo wyszło nieźle. Wakacje były owocne, niestety dziś się kończą i jutro do pracy.
czwartek, 30 sierpnia 2012

Witam. Rękodzieło to moja pasja. Na początek przedstawię kilka moich dawnych prac.Zeszłoroczne prace pozostały mi tylko na zdjęciachNnnnnnnnnnnnnnnnnnOśnieżony kościółekOśnieżony zamek z drzewkami, mostem i rzeczkąSkrzynka magnolia